czwartek, 7 lutego 2013

STYCZNIOWE WYDARZENIA


NASZA OKOLICA ZIMOWO :)





I TUPTEK ZIMOWĄ PORĄ :)


GONIMY BABCIĘ !!!


CORAZ WIĘCEJ ŚNIEGU... LUBIMY TAK :)




MOJE SZCZĘŚCIE :-*




ZIMOWA PIŁKA NOŻNA ;)




I MIŁOŚĆ :)


FIONIA... NASZ PRZYJACIEL


ZDJĘCIA Z ZIMOWEGO SPACERU










I NO CÓŻ... Z TYM FAKTEM TEŻ TRZEBA BYŁO SIĘ POGODZIĆ



I KOLEJNE BARDZO WAŻNE DNI: DZIEŃ BABCI I DZIADKA!!!


BABCIU GRAŻYNKO, JESTEŚ NASZĄ ŁĄKĄ PEŁNĄ KWIATÓW :)




BABCIU, DZIADKU! KOCHAMY WAS!!!

I TAK MINĄŁ NAM PIERWSZY MIESIĄC NOWEGO ROKU.

POZDRAWIAMY I Z PRZYJEMNOŚCIĄ PODGLĄDAMY I PODCZYTUJEMY. 
PIĘKNIE U WAS :) ZAZDROSZCZĘ TALENTÓW DO RĘKODZIEŁA. 



piątek, 4 stycznia 2013

Czas świąteczny w skromnym obiektywie :)

Ubieramy choinkę u babci :)






Nasza Królowa :)

Przed:

I po:




Szymuś miał nam towarzyszyć w ubieraniu choinki, ale ostatecznie wybrał drzemkę.




Świątecznie :)

















Prezenty... I mój Prezent...  Mój Synek już zawsze nim będzie ;)




Spacerowo :)




 Tuptunio :)










Witamy Nowy Rok :)



Sylwester w domku i w piżamkach, ale paznokcie brokatowe musiały być obowiązkowo ;)



poniedziałek, 24 grudnia 2012

Życzenia :)



Życzę zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, aby ten czas spędzony z najbliższymi przepełniony był radością i miłością oraz wzajemnym szacunkiem!!!